B2B Båtevent 2023
Varmt välkommen på en sjötur i Stockholms skärgård torsdagen den 25 maj för mingel, middag, minimässa och underhållning!
Seminarium
Vi startar eftermiddagen med ett seminarium kl.15:30 på Sjöfartshuset vid Skeppsbron 10. Där kommer du få lyssna på trendspaning kring framtiden med HPEs VD Linda Swärd, Peter Werdenhoff och Martin Westblom från Nvidia.
Hur ser dom på framtida lösningar? Kommer AI att ta över världen och vad ska du göra då?
Efter seminariet promenerar vi gemensamt till båten.
Minimässa ombord, skärgårdsbuffé & hemlig artist
Kl.17-17:30 kliver vi ombord på M/S Riddarholmen som ligger förtöjd vid Skeppsbron, strax nedanför slottet. Kvällen börjar med välkomstdrink och våra partners visar sina senaste nyheter och du har möjlighet att ställa frågor.
Efter mässan står härlig buffé uppdukad och när kaffe och dessert har serverats, då förflyttar vi oss till övre däck för underhållning.
Kl. 22.00 är vi tillbaka vid kajen. För de som känner att kvällen är ung och vill dansa vidare går vi till närliggande uteställe.
Antalet platser är begränsat och brukar snabbt bokas upp så skicka din anmälan redan idag.
Om alla platser blir fullbokade så skriver vi upp dig på väntlista och hör av oss så snart det blir en plats ledig.
Vi hoppas att du vill dela denna dag med oss, varmt välkommen!
/ B2B IT-Partner tillsammans med partners
Senaste kommentarer